Slēdzeņu maiņa

Slēdzeņu kalpošanas ilgums atšķiras, bet jārēķinās, ka pat viskvalitatīvākajām un drošākajām durvīm kādreiz būs vajadzīga slēdzeņu maiņa. Slēdzenes nomaiņa var būt nepieciešama tās nolietojuma vai novecošanas dēļ, jo dažreiz slēdzenes nomainām arī gadījumos, kad tirgū parādās drošākas, modernākas un uzticamākas slēdzenes. 

Tāpat slēdzenes maiņa ļoti bieži nepieciešama mehānisku bojājumu dēļ, piemēram, ja tā cietusi rūsas ietekmē, tai ir nodilusi serdene vai tā slēdzas vaļā un ciet ar piepūli. Šie it kā nelielie bojājumi var būt ļoti bīstami – to dēļ var iestrēgt durvis vai tās var kļūt nedrošas. Ja pamanāt, ka slēdzene vairs nekalpo tik labi, kā agrāk, noteikti vērsieties pie mūsu slēdzeņu eskpertiem un apsveriet slēdzenes nomaiņu. 

Dažreiz slēdzenes nomaiņu var aizkavēt ar regulāri apkopi un slēdzenes ieļļošanu, taču ražotāji, kā Moturra, Atra, Multulock, Nemef, ISEO u.c., veic arvien drošākus uzlabojumus slēdzeņu sistēmās, tādēļ iesakām apsvērt slēdzenes maiņu ik pēc dažiem gadiem, lai slēdzene būtu labā stāvoklī un atbilstu jaunākajām drošības prasībām un būtu grūti uzlaužamas. 

Zagļi, kā jebkuras profesijas pārstāvji, regulāri izglītojas un apgūst, kā uzlauzt aizvien dažādākas slēdzenes, tādēļ slēdzeņu nomaiņa uz modernākām un sarežģītākām palielinās iespēju, ka nevēlamie ciemiņi nepratīs tās uzlauzt. Papildus drošībai, mainot slēdzeni, var papildus uzstādīt arī dažādus drošības elementus, piemēram, dekoratīvas slēdzeņu uzlikas, kas slēpj no zagļiem, kāda ražotāja un tipa slēdzene ir izmantota durvis. Nezinot slēdzenes ražotāju un uzbūvi, zaglim ir daudz grūtāk izdomāt veidu, kā to atmūķēt. 

Mūsu uzstādītājām slēdzenēm ir divu gadu garantija, kuras laikā uzņemamies pilnas rūpes un atbildību par to kvalitāti un stāvokli. Tas nozīmē mieru un drošību vismaz divu gadu garumā. Vairums slēdzeņu ideāli darbojas arī pēc tam, taču katrai slēdzenei laika gaitā veidojas dabīgais nodilums, tādēļ to drošība mazinās. Tādēļ arī tad, ja pēc diviem gadiem liekas, ka slēdzenei joprojām viss ir kārtībā, tāpat iesakām veikt savlaicīgas apkopes un pieaicināt zinošus meistarus, lai palīdzētu noteikt, vai slēdzene joprojām atbilst visām drošības prasībām vai nepieciešama tās nomaiņa.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.