Seifu atvēršana

Atvērt seifu ir īsts izaicinājums, jo ne velti šie drošības skapji tiek veidoti tā, lai to saturam varētu piekļūt tikai seifa īpašnieks. Seifu atvēršana prasa daudz laika un pacietības, kā arī zināšanas un izpratni par seifu uzbūvi. Katra seifa tips un ražotāja ieviestās korekcijas atšķiras. Mūsu meistari ik gadu atjauno zināšanas un papildina tās ar uzkrāto pieredzi šajā nozarē, lai atrastu labāko risinājumu jebkura seifa atvēršanai.

Seifu tipi ir ļoti dažādi – atkarībā no to drošības un izturības līmeņa mainās arī to atvēršanas ilgums un sarežģītība. Turklāt jāņem vērā, ka zinoši meistari pratīs un centīsies atvērt seifu, nenodarot tam neatgriezeniskus defektus. Piemēram, izmantojot zāģus un izzāģējot seifā caurumus, seifs tiek pilnībā sabojāts un pēc tam to vairs nevarat izmantot. Prasmīgi meistari seifu mācēs atvērt, veicot vien pavisam mazus ieurbumus vajadzīgajās vietās vai elektronisko slēdzeņu variantā – atrodot, kā pārprogrammēt slēdzenes kodu.

Jo padziļinātākas un plašākas ir zināšanas seifu uzbūvē, jo piemērotākus paņēmienus meistars var atrast, lai atvērtu seifu tā, lai atvēršanas laikā nesabojātu ne seifu, ne tajā esošos priekšmetus. Seifā glabājam ļoti vērtīgas lietas, ko vēlamies pasargāt ne tikai no zagļiem, bet arī uguns un ārējās vides, ne velti vieni no populārākajiem seifiem ir ugunsdrošie seifi, kas pasargā vērtīgus dokumentus un vērtslietas pat ugunsgrēkā. Taču arī šādiem seifiem var piekļūt, ja vien ir nepieciešamās zināšanas, prasmes un pieredze.

Ja gadās, ka Jūsu seifa durvis ir iestrēgušas vai aizslēgtas un pazudusi atslēga, noteikti vērsieties pie mūsu meistariem, kas palīdzēs to atkal atvērt. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat seifu ar mehānisko atslēgu vai elektronisko atslēgu, vai tie ir ugunsdrošie, disku seifi vai ar vairākiem aizsarglīmeņiem, mūsu meistari atradīs ceļu, kā atvērt seifu pēc iespējas ātrāk un drošāk. Pirms seifa atvēršanas Jums tikai vajadzēs uzrādīt dokumentus, kas pierāda, ka attiecīgais seifs pieder Jums. Dodamies uz izbraukumiem gan Rīgā, gan Rīgas apkārtnē, palīdzot atvērt visa veida seifus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.