Durvju remonts

Salūzusi slēdzene ir biežākais signāls, ka nepieciešams durvju remonts. Bet citreiz uz to mudina arī vēlēšanās atjaunot mājokļa izskatu, nomainīt durvju krāsu vai uzlabot durvju stāvokli. Visikdienišķākās vajadzības ir durvju eņģu nomaiņa vai ieeļļošana, durvju ailes nomaiņa vai virskārtas atjaunošana, durvis pārkrāsojot vai pārlīmējot ar dekoratīvo plēvi. 

Daudzi atsakās veikt durvju remontu, jo domā, ka remonta laikā mājoklis ilgstoši paliks bez durvīm un aizsardzības, taču, ja izvēlaties mūsu palīdzību, visus vajadzīgos labojumus paveiksim vienā dienā! Pirms durvju atjaunošanas saskaņosim Jūsu vēlmes, bet pēc tam norunātajā dienā ieradīsimies jau pavisam agri, lai durvis aizvestu pie mūsu darbiniekiem, kur par Jūsu durvīm uzņemsies rūpes zinoši un prasmīgi amatnieki. Jau vakarpusē durvis būs atgriezušās, jaunā izskatā un daudz drošākas. 

Izvērtējot durvju stāvokli, varam ieteikt labākās slēdzenes, lai durvis ne tikai izskatītos labāk kā iepriekš, bet arī būtu daudz drošākas un uzticamākas. Ražotāji ik gadu veic uzlabojumus slēdzeņu sistēmās, tādēļ jo jaunāka un modernāka slēdzene, jo mazāka iespēja, ka potenciālie kramplauži prot tās atlauzt. Padomājiet par drošību! 

Ja atjaunošana nepieciešama ārdurvīm, piemēram, metāla durvīm ar siltinātām kārtām to iekšpusē, apkopes laikā pārbaudīsim arī durvju pildījumu un to atjaunosim vai nomainīsim. Tāpat parūpēsimies par gumiju atjaunošanu ap durvīm, lai novērstu spraugu un trokšņu veidošanos, atjaunosim krāsojumu vai pārlīmēsim dekoratīvo kārtu, pieslīpēsim robus, ja tādi būs radušies, un metālisko durvju gadījumā arī apstrādāsim ar aizsarglīdzekļiem, kas kavē durvju rūsēšanu un citu defektu veidošanos. 

Jaunas durvis būs dārgas, un atrast durvis perfektā izmērā un dizainā var būt liels izaicinājums, tādēļ, ja redzat, ka mājokļa durvis ir nolietojušās, nesteidzieties uzreiz meklēt jaunas. Visticamāk tām pietiek ar regulāru apkopi un remontu. Mēs noteikti varam palīdzēt. Sazinieties ar mums, pastāstiet par savām durvīm un to defektiem, un sniegsim padomu un ieteikumus, kā durvis uzlabot, lai tās atkal atbilstu Jūsu vajadzībām! Paveiksim visu ātri un kvalitatīvi, paildzinot Jūsu durvju mūžu uz vairākiem gadiem!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.